FAQ

W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie?

W sklepie Cat Cat Studio możesz dokonać płatności za pośrednictwem serwisów PayPal lub Przelewy24. Serwis Przelewy24 obsługuje szybkie przelewy, płatności kartami oraz Blik. Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL.

 

Co mam zrobić jeśli wystąpiły problemy przy dokonywaniu płatności?

Jeśli płatność za Twoje zamówienie nie przeszła lub wystąpiły problemy z jej autoryzacją, prosimy złożyć nowe zamówienie lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta (catcatstudio.store@gmail.com), który poinstruuje jak przelać środki bezpośrednio na nasze konto bankowe.

 

Jak dokonać zwrotu?

Skontaktuj się z działem obsługi klienta (catcatstudio.store@gmail.com), który pomoże przy zwrocie generując etykietę zwrotna przesyłki. Kwota wygenerowanej etykiety, w wysokości 30 pln, zostanie odjęta od zwracanej kwoty. Do zwracanego towaru należy dołączyć formularz zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są na stronie Zwroty i Wymiany oraz w RegulaminiePrzyjmujemy wyłącznie zwroty wysłane za etykiet zwrotnych uprzednio zgłoszone. Na nadanie przesyłki zwrotnej masz 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. 

Jak odesłać zwrot za pomocą etykiety zwrotnej ze sklepu Cat Cat Studio?

Wydrukuj etykietę i przyklej ją na paczkę, tak aby zasłaniała stare etykiety. Etykieta jest ważna przez 5 dni od jej wygenerowania. Paczkę należy nadać w dowolnym Paczkomacie InPost.

 

Jak spakować zwracany lub wymieniany produkt?

Prosimy o odesłanie zwrotu w opakowaniu w którym otrzymałaś/eś zamowienie, nadaje się ono w 100% do recyklingu. Umieść zwracany produkt w kopercie i zamknij ja za pomocą paska samoprzylepnego znajdującego się na wewnętrznej stronie klapy koperty. Nie pakuj koperty w dodatkowe opakowanie, nie oklejaj jej folią, ani foliową taśmą  klejącą. Dzięki Twojemu odpowiedniemu spakowaniu zwrotu koperta zostanie zrecyklingowana.
We choose nature, we choose future.

 

Kiedy otrzymam zwrot środków za zwracane produkty?

Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu. 

 

Jak dokonać wymiany?

Produkty zakupione na stronie Cat Cat Studio możesz wymienić na inny rozmiar lub kolor tego samego produktu. Wymiany możesz dokonać w ciągu 14 dni daty otrzymania zakupu. Prosimy skontaktuj się  mailowo z działem obsługi klienta (catcatstudio.store@gmail.com) aby ustalić czy produkt na który chcesz dokonać wymiany jest dostępny. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są na stronie Zwroty i Wymiany.

 

Czy mogę dokonać zmian lub anulować zamówienie?

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze wysłane, o czym klient informowany jest mejlowo, można dokonać zmian lub całkowicie anulować zamówienie. W celu anulacji lub wprowadzeniu zmian w zamówieniu prosimy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

 

Otrzymany produkt ma wady, co mogę zrobić?

Wadliwy towar podlega reklamacji, na mailowe zgłoszenie wady klient ma 5 dni  od otrzymania zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji wadliwych produktów są podane w Regulaminie.

 

Jak dobrać rozmiar?

Aby dobrać rozmiar zmierz swoje dobrze pasujące na Ciebie ubranie i porównaj wymiary. W razie wątpliwości dotyczących rozmiaru prosimy o skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, który chętnie pomoże w wyborze.

 

Jak otrzymać fakturę vat do zamówienia?

Aby otrzymać fakturę vat do zamówienia prosimy po złożonym zamówieniu wysłać wiadomość z danymi na które ma zostać wystawiona faktura oraz numerem zamówienia na adres catcatstudio.store@gmail.com.

 

Jak liczone są dni?

Wszystkie terminy podawane w informacjach oraz Regulaminie liczone są w dniach kalendarzowych.